FAJNE MIEJSCE to Studio Urody stworzone dla osób szukających odprężenia, relaksu i wyciszenia a oferta zabiegów pozwala zregenerować ciało i umysł.

 

Pielęgnacja skóry to temat znany każdej kobiecie i coraz bliższy mężczyznom. Wszyscy od dawna chcieliśmy być piękni i młodzi. W Studio Urody FAJNE MIEJSCE zabiegi są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry oraz oczekiwań klienta. W swojej ofercie posiadamy liczne zabiegi na twarz uwzględniając odżywienie, nawilżenie, oczyszczanie, regenerację oraz problemy skórne tj. kruche naczynka,  przebarwienia czy trądzik. Tak jak dłonie są wizytówką każdego człowieka tak i nasze stopy zasługują na odpowiednią pielęgnację, bezwzględnie na porę roku.

 

Dobór kosmetyków jak również aparatury oraz odpowiedniej higieny pracy pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów. Większość kosmetyków jak i sprzętów jest produkowana w Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle kosmetycznym.

 

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym preferujemy holistyczne, całościowe oraz szerokie spojrzenie na człowieka.  Na Jego potrzeby ciała, skóry oraz poprawę kondycji psychicznej. Wszystko ma znaczenie, łączy się ze sobą i na siebie wpływa.

 

FAJNE MIEJSCE, to wyjątkowe miejsce, z unikalną atmosferą oraz troskliwą opieką. W naszym studio stawiamy na bliskość i dobre relacje z innymi. Na proste wartości tj. RADOŚĆ ŻYCIA, NATURALNOŚĆ, OPTYMIZM.

 

Z wielką radością zapraszam,

O NAS

Anna Koronkiewicz- Szustak

kosmetyczka dyplomowana

Copyrights © Studio Urody FAJNE MIEJSCE Anna Koronkiewicz-Szustak  -  www.FajneMiejsce.eu